İzmir Şap Ustası

İlk kurulduğu zaman olan 2003’ten beri İzmir’de şap dökümü konusunda sektörün en bilinen firması olan İzmir Şap, yeni yapılan binalardan daha eski binalara kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır. İzmir ve çevre ilçelerdeki zemine dair tüm işlemlerde yanınızda olan firmamız, İzmir şap beton ustası arayışlarınızın tamamına cevap verebilmektedir. Verdiğimiz her hizmette titiz bir çalışmayla zeminin durumu, kullanılacak malzeme ve teknik ekipmanlar belirlenmektedir. Her zeminin kendine has sorunları tespit edilerek, bu sorunlara en ideal çözümler üretilmektedir. Son teknolojiyi takip ederek  şap ürünlerini kullanan firmamız, malzeme ve ekipman konusunda geniş bir ürün stokuna sahiptir. Firmamızla anlaşmanız halinde en uygun fiyata en kaliteli şap döküm, perdah, seramik tamirat ve tadilat, şap tamirat ve tadilat, şaptirik hizmetini alabilirsiniz.

İş potansiyeli olarak yeni yapılan iş merkezleri, avm ler izmirde şap atan firmaları tercih etmekte ve genel olarak iş bu alandan gelmektedir, bunun dışında eski atılmış zamanla aşınmış ve çatlamış, eski yapılarda vardır, İzmir Şap Beton  Ustası dökümü deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır iyi yapılmadığı taktirde bir daha geriye dönüş olmuyacağı için kısa sürede atılan şap çatlama yapması çokolağan bi durumdur, iyi harç yapabilme ne kadar ve nsıl bir uygulama yapılacağı İzmir Şap ustaları tarafından yapıldığında bu sorunların hiç biri ile karşılaşmıyacak ve paranızın karşılığını alacaksanız.

Beton dökme, şap atma, seramik tadilat ve yapımı konularındada hizmet veren firmamız şap ustası olarak 38 şap ustası ile tüm ege bölgesi, antalya, balıkesir bölgelerin kadar hizmet vermektedir.

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber binalara dökülen şaplarda ve beton döküm işlemlerinde hızlı bir gelişme yaşanmıştır. Buna paralel olarak İzmir Şap, personellerini yeni çıkan teknik cihazlar konusunda düzenli olarak eğitime tabi tutmakta, makine parkını geliştirerek son teknoloji cihazlara hizmetinde yer vermektedir. İzmir şap firmaları arasında sunduğu A kalite hizmetle birinci sıraya yerleşen firmamız, tüm hizmet kalemlerinde en iyiyi müşterilerine sunmaktadır. Verdiği sözü yerine getirmeyi görev addeden İzmir Şap, aldığı işleri söylediği gün ve saatte teslim etmektedir. Şap firmaları İzmir genelinde çeşitli hizmetler sunmakla birlikte, İzmir Şap tüm bu firmalardan daha farklı bir anlayışla geliştirdiği hizmetini uzman personelleri aracılığıyla sunmaktadır. Zemine göre hizmet anlayışından hareketle, doğru tespitin önemine vurgu yapan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

İzmir Şap ustası açısından en zengin firmalardan bir tanesi olan İzmir şap, bünyesinde bulundurduğu uzman personeliyle tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. İzmir şap tamiri işleri de yapan firmamızla yapacağınız tüm işlerde, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip olan firmamız çalışanlarının hızlı ve kaliteli işlerine hayran kalacaksınız. İşlerimizin her aşamasını titizlikle planlayarak, tam günüde ve saatinde bitirdiğimiz projeler gerçekleştiriyoruz. Firmamız İzmir şaptirik işlerinde püskürtülen betonlarda son kalite ürünleri tercih ederek, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan sonuna kadar faydalanmaktadır. Geniş bir makine parkına sahip olan İzmir Şap, ildeki firmalar içerisinde hizmetiyle ön plana çıkmaktadır. Firmamızdan aldığınız hizmet sayesinde binanızda sızdırma sorunu olmadan güvenle oturabilirsiniz.

İzmir Şap
İzmir Şap

Şap işleri bir binada sızdırmazlığı sağlaması açısından oldukça önemli bir hizmettir. Özellikle İzmir gibi rutubetin yoğun olduğu bölgelerde şaplama yapmak bir binanın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. İzmir şap ailesi olarak tüm şaplama, perdah, şaptirik, şap tamir ve tadilat, seramik tamir ve tadilat işlerinizi gerçekleştiriyoruz. İzmir şap beton hizmetleri açısından birçok firmaya sahip olmakla birlikte bu hizmeti kaliteli sunan, uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şaplama gerçekleştiren firma sayısı azdır. İzmir bölgesindeki tüm şap firmalarının önüne geçen hizmetiyle İzmir Şap, yaptığı işin her aşamasında kalite standartlarını tutturmaya büyük özen göstermektedir. Bunun için son kalite ürünleri kullanmanın yanında, teknolojiyi takip ederek, en yeni makinelerle hizmetimizi sunuyoruz. Firmamızdan alacağınız İzmir şaplama hizmetinden memnun kalacaksınız.

Tek yapmanız gereken şey iletişim numaralarımızdan irtibata geçerek ücretsiz keşif yapan ustalaımızı aramaktır, busayede şap ustamız size nasıl ve ne kadar fiyata olacağı konusun bilgi verecektir, yapılacak anlaşma sonrasında ekiplerimiz ivedi şekilde çalışmalarına başlayacaktır, İzmir şap servis leri size bu hizmeti sağlayacaktır.

İzmir Şap günümüz teknolojisine ayak uyduran sürekli kendini yenileyen ve rakipleri tarafından dikkatle izlenen ve diğer firmalarada öncü olarak sektörde katkı sağlamaktadır.

Bir çok şehirde şap ustaları dışarıdan hizmet vermektedir,  Garantidiz yapılan çalışmalarda sorunların çıkması gayet normaldir, İzmir şap bu konuda onlarca ustasını firmasında barındıran zamanında müdahale yapan ve garantili iş kapsamında çalışan firmamız, izmir de şap arayanlar için mükenmel bir adrestir.

Sıva, sermik, alçı vs alanlarında da çalışmalar yapan izmir şap inşaat alanlarında tümünü karşılayan nadir firmalardan dır, sıva işlerinde kat karşılığıda anşalma yapan şirketimizde sermik ustaları, alçı ustaları, sıva ustaları ve şap ustaları bulunmaktada olup tüm ege bölgsine hizmet vermektedir.

Deneyimli ustalardan oluşan ustalarımız usta belgesine sahip tir, ustalarımız kalteli ve standartlara uygun yapılan işlerde bir çok mühendislik şirketlerinden takdir almıştır, bün yemizde bulunan ustalarımız şirketin personelliri olup kesinlikle başka işlerde bulunmamaktadır, bir çaok şap firması beton firması aldıkları işleri genelde dışarıdan yaptırmakda ve verim alamamaktadır, izmir şap bu sorunu kökünden çözerek şirket bünyesi haricinde hiç bir usta ile çalışma yapamaktadır.

Şap firmaları arasında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık olan firmamıza iletişim bölümünden ulaşa bilir, fiyat teklifinizi müşteri hizmetleri yolu ile sağlayabilirsiniz.

Sadece şap değil fayan ve seramik işlerindede başarılarına başarı katan firmamız İZMİR ŞAP 

 

En özel çalışmaları ile farklılık yaratan ve yaptğı işin arkasında duran ustalardan oluşan İZMİR ŞAP firmamız deneyiminin yanında profesyonellik anlamında yetenekli kadroya sahiptir, malzemenin kaliteli olması ve temiz işçilik bizim işimzin en önemli hususudur, Şap dökümü yapılacak en küçük hatayı telafi edebilen bir iş olmdığından, çok önemli ve dikkkatli bir şekilde atılalıdır, İZMİR ŞAP ustaları son konrollerin ardından ustalıkla tekrar tekrak en ince detayına kadar inceleyip şap dökümünü gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyatlara çalışmak kalitsiz iş yapmak anlamına gelmez, izmir şap bu konuda müşterinn yamındadır, günümüzde bir çok şap firması malesef çok yüksek fiyatlara iş yapmakdadır, durum böyle olunca firmalar malzemenin kalitesini düşürerek fiyat politikalarını değiştirmişdir,böyle durumlarda da yapılan iş te malesef sorun çıkmakdadır.

İzmir şap kaitesini yaşamak ve yaptığı işlerin arkasına bir daha bakmayankesinlikle en kaliteli 1. sınıf malzeme kullan izmirin en deneyimli ekiplerine sahip olan firmadır. Şirketimiz kurallarında en iyi kaliteli işçilik en önemli kurallardandır.Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber artık sızdırma derdine kesin çözümler üretilmiştir. Şaplama tekniğiyle tüm zeminlerde sızdırma sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Şaplama eskiden zahmetli bir işlemken, geliştirilen makineler ve hazır şap ürünlerle işlemlerde sadece kaliteli işçilik aranır olmuştur. Kaliteli işçilik doğru zemine doğru malzemeyi uygulamak ve izlenecek olan işlem adımlarının tam ve yerinde yapılabilmesiyle mümkündür. İzmir Şap olarak verdiğimiz hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Son teknoloji ürünleri kullanmanın yanında İzmir beton şap işlerinin tamamında, uzman personelimizle hızlı ve kaliteli bir hizmeti sunmaktayız. İzmir perdah denildiğinde de ilk akla gelen firma olan İzmir Şap olarak tüm hizmet kalemlerimizde aynı üstün ve başarılı hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz

İzmir Şap bünyesinde çalşan ve konusunda en profesyonel olan ekimiz ustaları alanlarında 15 yıl üzerinde deneyime sahip olan ve ustalık belgesi olan personellerden oluşmaktadır.Tamamıyla profesyonel ustaladan oluşn kadromuz, bölgemizin en tecrubeli ustalarıdır, bu sayede büyük anlaşmalaa imza atan İZMİR ŞAP çalışmalarına ege bölgesi genelinde devam etmektedir.

2016 yılı itibariyle bünyemizde toplamda 50 usta ve 35 yardımcı usta 15 inşaat şefi ile 100 personel çalıştıran Türkiye nin en büyük şap, sıva, alçı, seramik işlerini yapan ve projelerde bulunan aynı amanda maddi yöndende  kolaylıklar sağlayan İzmir Şap lider ve öncü olmaktan gurur duymaktadır.

Şap atımı, perdah, sıva ustası, seramik işleri ile alakalı tüm projelerşnizde size bir telefon kadar yakın olduğunuzu hatırlatıırız.